Obsługujesz sprawy wielu dłużników? Usprawnij swoją pracę!
  • 30 sierpnia 2018

Problemy ze ściąganiem długów należą do tych, z którymi borykać musi się ogromna rzesza polskich przedsiębiorców i osób fizycznych. Stąd sprawy z nimi związane należą do najczęstszych spośród tych, którymi zajmują się kancelarie prawne.

Więcej
Praca z nawet wieloma postępowaniami sądowymi może być łatwa!
  • 14 sierpnia 2018

Nowoczesne technologie informatyczne odmieniły nie do poznania już wiele dziedzin życia do tego stopnia, że trudno nam sobie wyobrazić funkcjonowanie bez nich. Kres ich możliwości zdaje się być wyznaczany już jedynie przez wyobraźnię tych, którzy postanawiają je zastosować.

Więcej
Automatyzacja postępowania polubownego sposobem na błyskawiczne wyegzekwowanie wierzytelności
  • 8 czerwca 2018

Nasz program do windykacji to nowoczesne rozwiązanie dla firm i kancelarii, zajmujących się odzyskiwaniem długów. Proponujemy Państwu skuteczny i przejrzysty system, ułatwiający postępowanie polubowne. Wybierając program do windykacji SmartDebt, prowadzenie działań windykacyjnych będzie prostsze niż dotychczas.

Więcej
Windykacja należności na trzech etapach, za sprawą innowacyjnego programu dla kancelarii prawnych
  • 28 maja 2018

Oferujemy program dla kancelarii prawnych, usprawniający proces odzyskiwania długów. Wymyśliliśmy sposób na szybką windykację, pozwalającą oszczędzić czas i nerwy. Sprawdź, jak działa nasz program dla kancelarii prawnych i zamów go do swojej firmy. Wypróbuj system SmartDebt i zwiększ skuteczność działań ...

Więcej
Oferta pracy: Analityk systemowy
  • 23 marca 2018

Talpa Soft sp. z o. o. jest producentem nowoczesnego oprogramowania do zarządzania wierzytelnościami SmartDebt. Rozwijając ten produkt od prawie 10 lat, zbudowaliśmy ponad 25 osobowy zespół uzupełniających się wzajemnie kompetencji, temperamentów i charakterów. Dzięki temu nie tylko możemy dostarczać produkt ...

Więcej
Cechy skutecznego programu dla kancelarii prawnych
  • 16 marca 2018

Oprogramowanie SmartDebt to innowacyjne rozwiązanie opracowane dla kancelarii prawnych zajmujących się odzyskiwaniem wierzytelności. Program pozwala usprawnić proces monitorowania należności, co znacząco przekłada się na zwiększenie jakości obsługi Klientów. Radykalnie poprawia efektywność pracy.

Więcej
Oprogramowanie dla firm windykacyjnych sposobem na zwiększenie efektywności pracy
  • 27 lutego 2018

SmartDebt to nowoczesne oprogramowanie stworzone specjalnie na potrzeby firm windykacyjnych. Umożliwia sprawniejsze prowadzenie procesu odzyskiwania należności. Zastosowanie programu SmartDebt pozwala na znaczące zwiększenie efektywności pracy, co przekłada się na skuteczność prowadzonych działań.

Więcej
SmartDebt srebrnym partnerem Konferencji April Consumer Credit Days
  • 16 marca 2017

Już 27 i 28 kwietnia będziemy prezentować nasz produkt najważniejszym osobom z branży windykacyjnej, oraz firmom które samodzielnie obsługują ten proces. Zapraszamy!

Więcej
SmartDebt na Targach Zarządzania Wierzytelnościami w Warszawie
  • 6 marca 2017

To jedyne w Polsce wydarzenie, w którym firmy związane z odzyskiwaniem należności oraz firmy wspierające optymalizację tych procesów miały możliwość zaprezentowania swoich usług. W tym gronie po raz pierwszy pojawiliśmy się i my.

Więcej

Napisz do nas

 

Kontakt

+(48) 71 307 30 02