SmartDebt srebrnym partnerem Konferencji April Consumer Credit Days
  • 16 marca 2017

Już w dniach 27-28. kwietnia 2017 zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & SPA w Serocku na Konferencję April Consumer Credit Days (ACCD), poświęconą problemom zarządzania należnościami w instytucjach działających w sektorze Business to Consumer.

SmartDebt weźmie udział w tym wydarzeniu jako Srebrny Partner, dzięki czemu zaprezentujemy nasz produkt najważniejszym osobom z branży windykacyjnej, oraz firmom które samodzielnie obsługują ten proces.

Program konferencji gwarantuje wiele wartościowych rozmów odnośnie procesu wsparcia działań windykacyjnych poprzez nowe rozwiązania informatyczne takie jak SmartDebt. Zachęcamy wszystkich uczestników do kontaktu podczas konferencji. Gwarantujemy pełną zaangażowania rozmowę oraz ciekawe nagrody rzeczowe, które przygotowaliśmy dla uczestników.

Więcej informacji o April Consumer Credit Days: http://accd.pl/pl/

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie moich danych osobowych dotyczących imienia, nazwiska i adresu e-mail przez TALPA SOFT spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Tadeusza Kościuszki 29 w celu nawiązania kontaktu, czy też otrzymywania newslettera;
przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail informacji, w tym informacji handlowych (na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

 

Kontakt

+(48) 71 307 30 02