Opracowaliśmy program do sprawnej pracy w kancelarii. Warto go poznać!
Opracowaliśmy program do sprawnej pracy w kancelarii. Warto go poznać!
  • 20 maja 2019

Codzienność w kancelarii windykacyjnej nie wygląda tak, jak można się tego spodziewać. To ciągłe analizowanie, obmyślanie strategii, motywowanie dłużników do spłaty długu. Wszystkie działania opierają się na danych, zebranych w specjalnych bazach. Bez nich ani rusz. Dzięki programowi SmartDebt, zarządzanie informacjami staje się znacznie łatwiejsze.

Oprogramowanie SmartDebt usprawnia ściąganie długów

System, który stworzyliśmy specjalnie dla kancelarii windykacyjnych, powstał z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Za ich sprawą praca związana z zarządzaniem dokumentacją, rozsyłaniem wiadomości oraz systematycznym raportowaniem przebiega płynnie i nie obciąża pracowników w tak znacznym stopniu, jak dotychczas. SmartDebt to program do kancelarii, który jako jeden z nielicznych na rynku, wykorzystuje elementy sztucznej inteligencji do zwiększenia efektywności pracowników. Stanowi on innowacyjne rozwiązanie, skutkujące zwrotem tempa pracy i zyskaniem cennych minut na inne działania, na które do tej pory trudno było znaleźć czas.

Z pomocą oprogramowania SmartDebt, sporządzanie wezwań do zapłaty, negocjowanie czy porządkowanie dokumentacji odbywa się znacznie szybciej i wygodniej dla pracowników. To oczywiście nie jedyne możliwości programu, który przygotowaliśmy z myślą o nowoczesnych kancelariach windykacyjnych. Każdy, kto chciałby zautomatyzować działania i odnotować większą skuteczność pracy, powinien przetestować nasz autorski system. Gwarantujemy pełne zadowolenie!

Oferujemy optymalny i nowoczesny program do kancelarii

Jest prosty w obsłudze, zapewnia wysoką ochronę danych i pozwala skoordynować działania, dopasowując tryb pracy do rodzaju prowadzonego postępowania. Program SmartDebt to sposób na udoskonalenie i uefektywnienie usług, świadczonych przez kancelarię windykacyjną. Oferowany system umożliwia wygodne nadzorowanie wszystkich prowadzonych spraw, a tym samym monitorowanie postępów i ich szczegółowe raportowanie. Wystarczy krótkie szkolenie, aby dobrze zapoznać się z jego możliwościami. Program jest od razu gotowy do tego, aby wdrożyć go w firmie.

Jeśli prowadzą Państwo kancelarię lub pracują w branży windykacyjnej, zachęcamy do kontaktu. Pokażemy Wam, jak wygląda sprytna windykacja, przeprowadzana za pośrednictwem programu do obsługi kancelarii: SmartDebt. Usprawnij pracę i odnotuj zmiany na lepsze! Zapraszamy do współpracy, a w razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie moich danych osobowych dotyczących imienia, nazwiska i adresu e-mail przez TALPA SOFT spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Tadeusza Kościuszki 29 w celu nawiązania kontaktu, czy też otrzymywania newslettera;
przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail informacji, w tym informacji handlowych (na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

 

Kontakt

+(48) 71 307 30 02