SmartDebt na Targach Zarządzania Wierzytelnościami w Warszawie
  • 6 marca 2017

Prezentacja nowości branżowych oraz innowacyjnych rozwiązań, również informatycznych, były największą atrakcją Targów Zarządzania Wierzytelnościami zorganizowanych 2 marca 2017 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

To jedyne w Polsce wydarzenie, w którym firmy związane z odzyskiwaniem należności oraz firmy wspierające optymalizację tych procesów miały możliwość zaprezentowania swoich usług. W tym gronie po raz pierwszy pojawiliśmy się i my, SmartDebt.

Targi Zarządzania Wierzytelnościami były dla nas okazją nie tylko do zaprezentowania naszej oferty, ale również do podjęcia ciekawych rozmów z przedstawicielami innych firm, które z dużym prawdopodobieństwem przerodzą się w nowe relacje biznesowe.

Mieliśmy również okazję do wzięcia udziału w ciekawych prelekcjach, prowadzonych przez wybitnych specjalistów branżowych. Pozwoliły nam one na podsumowanie roku 2016  w branży windykacyjnej oraz zdobycie cennej wiedzy, która pozwoli nam udoskonalić nasz produkt.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie moich danych osobowych dotyczących imienia, nazwiska i adresu e-mail przez TALPA SOFT spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Tadeusza Kościuszki 29 w celu nawiązania kontaktu, czy też otrzymywania newslettera;
przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail informacji, w tym informacji handlowych (na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

 

Kontakt

+(48) 71 307 30 02