Kariera

Chcemy Cię poznać! Ty poznaj nas!
SMARTDEBT to system do zarządzania wierzytelnościami, stworzony od podstaw w Talpa Soft sp. z o. o.. Po ponad 10 letnim rozwoju oraz ścisłej współpracy z licznymi Klientami, przeszedł znaczące zmiany ! Został wzbogacony o wiele nowych funkcjonalności, których wymagali od niego zarówno użytkownicy jak i zmiany na rynku finansowym. Właśnie te zmiany nie pozwalają nam się ani na chwilę zatrzymać w rozwoju, do którego potrzebujemy silnego kompetencyjnie i zgranego zespołu specjalistów. Aktualnie nasz zespół liczy już ponad 25 specjalistów z różnych obszarów IT, ale to nadal nie jest wystarczające. Potrzebujemy Twojego wsparcia!
Zastanawiasz/łaś/łeś się nad uczestnictwem w procesie tworzenia aplikacji od koncepcji - do wdrożenia? Chcesz się mierzyć z zadaniami wymagającymi niestandardowych rozwiązań i co najważniejsze mieć realny wpływ na produkt końcowy? Pozwól się poznać i prześlij swoją aplikację!
Aktualnie poszukujemy specjalistów na cztery stanowiska:

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych