Kariera

 

Chcemy Cię poznać! Ty poznaj nas!
SMARTDEBT to system do zarządzania wierzytelnościami, stworzony od podstaw w Talpa Soft sp. z o. o.. Po ponad 10 letnim rozwoju oraz ścisłej współpracy z licznymi Klientami, przeszedł znaczące zmiany ! Został wzbogacony o wiele nowych funkcjonalności, których wymagali od niego zarówno użytkownicy jak i zmiany na rynku finansowym. Właśnie te zmiany nie pozwalają nam się ani na chwilę zatrzymać w rozwoju, do którego potrzebujemy silnego kompetencyjnie i zgranego zespołu specjalistów. Aktualnie nasz zespół liczy już ponad 25 specjalistów z różnych obszarów IT, ale to nadal nie jest wystarczające. Potrzebujemy Twojego wsparcia!
Zastanawiasz/łaś/łeś się nad uczestnictwem w procesie tworzenia aplikacji od koncepcji - do wdrożenia? Chcesz się mierzyć z zadaniami wymagającymi niestandardowych rozwiązań i co najważniejsze mieć realny wpływ na produkt końcowy? Pozwól się poznać i prześlij swoją aplikację!
Aktualnie poszukujemy specjalistów na cztery stanowiska:

SQL Developer

(2 wolne miejsce)

Więcej
JAVA developer

(2 wolne miejsca)

Więcej

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie moich danych osobowych dotyczących imienia, nazwiska i adresu e-mail przez TALPA SOFT spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Tadeusza Kościuszki 29 w celu nawiązania kontaktu, czy też otrzymywania newslettera;
przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail informacji, w tym informacji handlowych (na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

 

Kontakt

+(48) 71 307 30 02