SQL Developer

Najważniejsze zadania stawiane przed Tobą to:

  •     • tworzenie koncepcji i przygotowanie wymagań projektowych w zakresie zleconych do oprogramowania funkcjonalności,
  •     • tworzenie oprogramowania zgodnie z przygotowaną koncepcją,
  •     • nadzór i wsparcie pracy współpracujących programistów,
  •     • testowanie zrealizowanych funkcjonalności (unit-tests),
  •     • dokumentowanie kodu zgodnie z przyjętymi wzorcami.

W zamian za to zapewniamy:

  •     • dużą samodzielność w sposobie realizacji postawionych zadań,
  •     • realny wpływ na rozwój i doskonalenie zarówno produktów jak i działania firmy,
  •     • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  •     • kartę sportową, zajęcia językowe, ubezpieczenie zdrowotne,
  •     • przyjazną atmosferę i wygodne warunki pracy,
  •     • możliwość poznania i wykorzystania nowych technologii,
  •     • możliwość rozwoju dzięki pracy z ambitnym – doświadczonym zespołem programistów.

Prześlij nam swoją aplikację, jeśli:

  •     • masz doświadczenie w administrowaniu bazami danych, w szczególności PostgreSQL,
  •     • masz minimum roczne doświadczenie jako SQL developer/Data Analyst,
  •     • zajmowałeś się już tworzeniem, rozwojem i utrzymaniu skryptów oraz narzędzi do automatyzacji,
  •     • umiesz myślec analitycznie.

Dodatkowym atutem Twojej aplikacji będzie znajomość:

  •     • GIT, Maven.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie moich danych osobowych dotyczących imienia, nazwiska i adresu e-mail przez TALPA SOFT spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Tadeusza Kościuszki 29 w celu nawiązania kontaktu, czy też otrzymywania newslettera;
przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail informacji, w tym informacji handlowych (na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

Kontakt

+(48) 71 307 30 02