Tester systemów informatycznych

Najważniejsze zadania stawiane przed Tobą to:

  •     • przygotowanie i realizacja scenariuszy testowych oraz testów funkcjonalnych zgodnie z wymaganiami,
  •     • prowadzenie testów manualnych i eksploracyjnych w obszarach zaimplementowanych procesów biznesowych
  •     • raportowanie, monitorowanie i zarządzanie błędami,
  •     • współpracę z programistami w celu rozwiązania błędów

W zamian za to zapewniamy:

  •     • dużą samodzielność w sposobie realizacji postawionych zadań,
  •     • realny wpływ na rozwój i doskonalenie zarówno produktów jak i działania firmy,
  •     • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
  •     • kartę sportową i zajęcia językowe, bezpłatną opiekę medyczną
  •     • refundację kosztów za kursy, szkolenia i konferencję
  •     • przyjazną atmosferę i wygodne warunki pracy,
  •     • możliwość poznania i wykorzystania nowych technologii,
  •     • możliwość rozwoju dzięki pracy z ambitnym – doświadczonym zespołem programistów,
  •     • Wysokość Twojego wynagrodzenia zostanie ustalona w oparciu o negocjacje!

Prześlij nam swoją aplikację, jeśli:

  •     • *Potrafisz przeprowadzać test case w oparciu o specyfikacje i wymogi
  •     • Posiadasz podstawową znajomość SQL i Java
  •     • *Potrafisz pisać scenariusze i przypadki testowe
  •     • *Posiadasz umiejętność raportowania błędów oraz znajomość systemów zgłaszania błędów (Jira, Redmine)
  •     • Uczestniczyłeś nie raz w procesie analizy biznesowa w ramach projektów informatycznych
  •     • znajomości procesów wytwarzania oprogramowania
  •     • preferowane przynajmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w testowaniu oprogramowania biznesowego

Napisz do nas

Kontakt

+(48) 71 307 30 02