­­ ­­ ­­ ­­

System do Windykacji Należności

 

System windykacyjny SmartDebt został stworzony, by radykalnie zwiększyć efektywność procesu odzyskiwania należności. Na podstawie gruntownej analizy branży windykacyjnej i osobistego doświadczenia w pracy w tym sektorze opracowaliśmy program do windykacji, który znacząco zwiększa skuteczność docierania do dłużników dodatkowo obniżając koszty i skracając czas procesów windykacyjnych. Nowoczesne oprogramowanie do windykacji SmartDebt poprzez przemyślaną automatyzację działań i intuicyjny panel obsługi pozwala na zaoszczędzenie nawet do 55% czasu pracy. Przekonaj się, że innowacyjny program do windykacji należności to sposób na rozwinięcie skrzydeł Twojego przedsiębiorstwa!

 

2000000+

Obsługiwanych spraw
 

400+

Użytkowników systemu
 

2000000000+

Wartość spraw odzyskanych
 

10000000000+

Wartość spraw w obsłudze

System do Windykacji SmartDebt Zwiększy Skuteczność Odzyskiwania Należności

 

Wybierając innowacyjne oprogramowanie dla firm windykacyjnych przekonasz się, że zarządzanie procesem odzyskiwania należności może stać się zdecydowanie prostsze. Nasze programy do windykacji gwarantują wgląd w informacje o prowadzonych działaniach i ich statusie. Przejrzysty i usystematyzowany panel obsługi pozwala na łatwy i szybki kontakt z dłużnikiem oraz intuicyjne koordynowanie działań. Możliwość tworzenia dowolnych zestawień danych umożliwi Ci perfekcyjną obsługę Klienta szybko i bez nadmiernego zaangażowania pracy zespołu. System do windykacji należności SmartDebt pozwala na prowadzenie działań na etapie polubownym, sądowym (EPU i sądy stacjonarne) i komorniczym. To idealne narzędzie pracy dla windykatorów, prawników i pracowników administracyjnych.

 

Oprogramowanie komputerowe do windykacji należności SmartDebt:

  • zwiększa skuteczność dotarcia do dłużników,

  • podnosi efektywność pracy firmy automatyzuje proces obiegu dokumentacji,

  • wpływa na skuteczność negocjacji z dłużnikami,

  • obniża koszty działań windykacyjnych,

  • usprawnia proces zarządzania zespołem windykatorów i prawników.

 

 

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji ze specjalistami SmartDebt. Służymy swoją pomocą i doświadczeniem przy wyborze najlepszego programu do windykacji należności.

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie moich danych osobowych dotyczących imienia, nazwiska i adresu e-mail przez TALPA SOFT spółka z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Tadeusza Kościuszki 29 w celu nawiązania kontaktu, czy też otrzymywania newslettera;
przesyłanie na podany przeze mnie adres e-mail informacji, w tym informacji handlowych (na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).

 

Kontakt

+(48) 71 307 30 02