PROGRAM DLA KANCELARII PRAWNYCH

Oprogramowanie SmartDebt to innowacyjne rozwiązanie dedykowane dla kancelarii prawnych zajmujących się odzyskiwaniem wierzytelności. Zarządzanie przedsiębiorstwem w sektorze windykacji wymaga dokładnych informacji dostępnych we właściwym czasie. Bez nich decyzje w przedsiębiorstwie mogą być podejmowane jedynie na bazie przypuszczeń, doświadczeń z przeszłości lub na podstawie przypadkowych danych. Program dla kancelarii prawnych SmartDebt dostarcza wszystkich niezbędnych informacji błyskawicznie, prezentuje je w przejrzysty sposób i radykalnie poprawia efektywność pracy. Ponadto nasze oprogramowanie dla kancelarii prawnej pozwala usprawnić proces monitorowania należności, co znacząco przełoży się na zwiększenie jakości obsługi Klienta.

Historia prowadzonych postępowań

Przejrzysty wgląd w informacje do prowadzonych wcześniej spraw oraz ich statusie. Podczas kontaktu z dłużnikiem oraz wznawiania egzekucji komorniczych wszystkie potrzebne dane dostępne są w jednym oknie.

Generator raportów

Zestawianie dowolnych danych wskazanych przez Klienta. Menedżerowie zajmujący się procesem w firmie uzyskują potrzebne dane szybko, bez angażowania zespołu analitycznego.

Ułatwienie koordynacji działań

Oprogramowanie skupia wszystkie rodzaje toczących się procesów windykacyjnych. Operator w intuicyjny sposób deleguje zadania oraz otrzymuje informacje zwrotne czy proces przebiega zgodnie z wytycznymi.

program do obsługi kancelarii prawnej

Workflow

Zwiększona efektywność zespołów poprzez łatwe dzielenie się treścią. Przebieg procesu windykacyjnego został nałożony na zdefiniowane stany, tym samym w łatwy sposób można weryfikować jaka grupa spraw jest na danym etapie realizacji.

Obieg dokumentacji

elementy sztucznej inteligencji wspierają określania przepływu informacji i wspomagają działania użytkowników. Obieg procesów jest szybko uruchamiany bez względu na ich liczbę oraz wielkość firmy.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Usprawnienie toczących się procesów przez zautomatyzowanie działań, które nie wymagają wsparcia operatora, a pochłaniają czas operacyjny.

Oprogramowanie dla kancelarii zwiększy efektywność pracy Twojego zespołu!

Kancelaria prawna do efektywnego, sprawnego działania wymaga zawsze narzędzi optymalizujących prowadzenie działalności usługowej. Program dla kancelarii SmartDebt umożliwia personalizację funkcji i dostosowanie oprogramowania do konkretnych potrzeb i oczekiwań w zakresie windykacji. Pełna dowolność w konfiguracji sprawia, że program dla kancelarii prawniczej (adwokackiej, radcowskiej) SmartDebt to nowatorskie rozwiązanie IT, które idealnie wesprze proces windykacji. Gromadzenie informacji, dokumentów i ich przetwarzanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Nasz program komputerowy pozwoli na skuteczne zarządzanie czasem pracy windykatorów, prawników. Gwarantujemy, że wybierając nasz program do swojej kancelarii odczujesz znaczący wzrost skuteczności odzyskiwania należności. Priorytetem zespołu SmartDebt jest zadowolenie klientów, dlatego stworzyliśmy program łączący wysoką jakość z bezkonkurencyjną ceną.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych