SmartDebt na Targach Zarządzania Wierzytelnościami w Warszawie

Prezentacja nowości branżowych oraz innowacyjnych rozwiązań, również informatycznych, były największą atrakcją Targów Zarządzania Wierzytelnościami zorganizowanych 2 marca 2017 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

To jedyne w Polsce wydarzenie, w którym firmy związane z odzyskiwaniem należności oraz firmy wspierające optymalizację tych procesów miały możliwość zaprezentowania swoich usług. W tym gronie po raz pierwszy pojawiliśmy się i my, SmartDebt.

Targi Zarządzania Wierzytelnościami były dla nas okazją nie tylko do zaprezentowania naszej oferty, ale również do podjęcia ciekawych rozmów z przedstawicielami innych firm, które z dużym prawdopodobieństwem przerodzą się w nowe relacje biznesowe.

Mieliśmy również okazję do wzięcia udziału w ciekawych prelekcjach, prowadzonych przez wybitnych specjalistów branżowych. Pozwoliły nam one na podsumowanie roku 2016  w branży windykacyjnej oraz zdobycie cennej wiedzy, która pozwoli nam udoskonalić nasz produkt.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych