Program dla kancelarii prawnych

Oprogramowanie SmartDebt to innowacyjne rozwiązanie dedykowane dla kancelarii prawnych zajmujących się odzyskiwaniem wierzytelności. Zarządzanie przedsiębiorstwem w sektorze windykacji wymaga dokładnych informacji dostępnych we właściwym czasie. Bez nich decyzje w przedsiębiorstwie mogą być podejmowane jedynie na bazie przypuszczeń, doświadczeń z przeszłości lub na podstawie przypadkowych danych. Program dla kancelarii prawnych SmartDebt dostarcza wszystkich niezbędnych informacji błyskawicznie, prezentuje je w przejrzysty sposób i radykalnie poprawia efektywność pracy. Ponadto nasze oprogramowanie dla kancelarii prawnej pozwala usprawnić proces monitorowania należności, co znacząco przełoży się na zwiększenie jakości obsługi Klienta.

Historia prowadzonych postępowań

Przejrzysty wgląd w informacje do prowadzonych wcześniej spraw oraz ich statusie. Podczas kontaktu z dłużnikiem oraz wznawiania egzekucji komorniczych wszystkie potrzebne dane dostępne są w jednym oknie.

Workflow

Zwiększona efektywność zespołów poprzez łatwe dzielenie się treścią. Przebieg procesu windykacyjnego został nałożony na zdefiniowane stany, tym samym w łatwy sposób można weryfikować jaka grupa spraw jest na danym etapie realizacji.

Generator raportów

Zestawianie dowolnych danych wskazanych przez Klienta. Menedżerowie zajmujący się procesem w firmie uzyskują potrzebne dane szybko, bez angażowania zespołu analitycznego.

Elementy sztucznej inteligencji wspierają określania przepływu informacji i wspomagają działania użytkowników. Obieg procesów jest szybko uruchamiany bez względu na ich liczbę oraz wielkość firmy.

Ułatwienie koordynacji działań

Oprogramowanie skupia wszystkie rodzaje toczących się procesów windykacyjnych. Operator w intuicyjny sposób deleguje zadania oraz otrzymuje informacje zwrotne czy proces przebiega zgodnie z wytycznymi.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Usprawnienie toczących się procesów przez zautomatyzowanie działań, które nie wymagają wsparcia operatora, a pochłaniają czas operacyjny.

Oprogramowanie dla kancelarii zwiększy efektywność pracy Twojego zespołu!

Kancelaria prawna do efektywnego, sprawnego działania wymaga zawsze narzędzi optymalizujących prowadzenie działalności usługowej. Program dla kancelarii SmartDebt umożliwia personalizację funkcji i dostosowanie oprogramowania do konkretnych potrzeb i oczekiwań w zakresie windykacji. Pełna dowolność w konfiguracji sprawia, że program dla kancelarii prawniczej (adwokackiej, radcowskiej) SmartDebt to nowatorskie rozwiązanie IT, które idealnie wesprze proces windykacji. Gromadzenie informacji, dokumentów i ich przetwarzanie jeszcze nigdy nie było tak proste! Nasz program komputerowy pozwoli na skuteczne zarządzanie czasem pracy windykatorów, prawników. Gwarantujemy, że wybierając nasz program do swojej kancelarii odczujesz znaczący wzrost skuteczności odzyskiwania należności. Priorytetem zespołu SmartDebt jest zadowolenie klientów, dlatego stworzyliśmy program łączący wysoką jakość z bezkonkurencyjną ceną.

Program dla kancelarii SmartDebt – przyspiesz pracę swojej firmy w prosty sposób

Dziś niemalże w każdej kancelarii prawnej wykorzystuje się oprogramowania mające usprawniać i przyspieszać codzienną pracę biurową prawników. Bardzo często należą do nich rozmaite systemy operacyjne, edytory tekstu oraz systemy informacji prawnej, które są znane i wykorzystywane od ponad dwóch dekach. Jednak dzięki rozwojowi cywilizacji i technologii, dziś możesz sięgnąć po więcej – oferowane przez nas oprogramowanie dla kancelarii łączy wszystkie potrzeby zespołu w jedno, dostarczając im tego, czego akurat potrzebują. SmartDebt działa w sposób intuicyjny, przez co jego obsługa jest naprawdę prosta; to zaś ma bezpośredni wpływ na przyspieszenie płynności przepływu dokumentów, lepszą komunikację w zespole i porządek. Cyfryzacja kancelarii pod względem często zawiłych procesów związanych z windykacją to nasza specjalność; program dla kancelarii jest w stanie wesprzeć istniejące procedury, a przy tym utrwalić dobre rutyny a także praktyki bez konieczności przeprowadzania rewolucyjnych zmian w dotychczasowej organizacji i funkcjonowaniu biura.

Program dla prawników SmartDebt dostosowuje się do wymagań firmy!

Zazwyczaj potrzeba wprowadzenia do firmy dedykowanego oprogramowania pojawia się w momencie, gdy prac jest coraz więcej, a moce przerobowe zespołu zaczynają nie wystarczać. Jako twórcy programu SmartDebt, postanowiliśmy wziąć pod uwagę wymagania stawiane zarówno przez mniejsze firmy, jak i znacznie większe przedsiębiorstwa zrzeszające szereg specjalistów do spraw windykacji. Nasze oprogramowanie dla kancelarii zapewnia wsparcie w zakresie wymiany informacji i aktualnie wykonywanych zadań, jednocześnie umożliwiając zarządzanie zadaniami zintegrowanymi z kalendarzem. To jednak tylko podstawowe możliwości. W miarę gdy potrzeby zaczynają rosnąć, program dla prawników zapewnia raportowanie wskaźników takich jak czas pracy czy elektroniczny obieg dokumentów, oddziałując na produktywność całego zespołu. Podczas rozmowy z naszymi Klientami, zawsze chcemy dowiedzieć się jak najwięcej na temat ich biznesów, a także oczekiwań – na podstawie pozyskanych informacji jesteśmy w stanie pomóc w pełnej personalizacji oprogramowania, automatyzując te procesy, na których ulepszeniu zależy Klientom najbardziej.

program do zarządzania kancelarią

SmartDebt to program dla prawników, którzy cenią swój czas!

Cyfryzacja kancelarii prawnych pozwala ich przedstawicielom oszczędzić nie tylko pieniądze, lecz również czas – który w dzisiejszych czasach stanowi bardzo cenną walutę. SmartDebt sprawdza się zarówno w przypadku prowadzenia jednoosobowej działalności, jak i nadzorowania dużym zespołem złożonym ze specjalistów. Dedykowany program dla kancelarii kryje w sobie ogrom możliwości, między innymi z zakresu zarządzania korespondencją, obiegu dokumentów, przechowywania danych czy nadzorowania trwających postępowań. Oprogramowanie dla kancelarii jest w pełni bezpieczne, a mobilność SmartDebt pozwala użytkownikom łączyć się z systemem niemalże na każdym urządzeniu: laptopie, tablecie czy smartfonie. Jeżeli interesuje Cię rozpoczęcie lub usprawnienie realizacji automatyzacji i zaawansowanej digitalizacji procesów w kancelarii, najlepszy pierwszy krok stanowi rozmowa z ekspertami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, gotowi wysłuchać Twoich potrzeb i dostosować do nich nasze oprogramowanie. Wszystko czego potrzebuje Twoja firma jest dziś w zasięgu ręki – wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo. Czekamy na Twoją wiadomość!

FAQ – PYTANIA I ODPOWIEDZI

#1 Czy kupując oprogramowanie dla kancelarii mogę liczyć na wsparcie firmy?

Oczywiście. Pomagamy we wdrożeniu programu dla kancelarii SmartDebt, a także służymy radą w kwestii dokonywania personalizacji systemu pod indywidualne wymagania przedsiębiorstwa. Dysponujemy doświadczonym zespołem programistów, dzięki czemu Klient może czuć się w pełni zaopiekowany już od pierwszego kontaktu z naszymi ekspertami.

#2 Gdzie najlepiej sprawdzi się program dla kancelarii SmartDebt?

Stworzone przez nas oprogramowanie jest przystosowane do pracy niemalże w każdym środowisku; serwery pracują pod ścisłą kontrolą systemu operacyjnego Linux, a współpraca programu z bazą danych PostgreSQL gwarantuje stabilność przetwarzania danych. Nasz program dla prawników sprawdzi się wszystkim, którzy pragną stale rozwijać swój biznes w oparciu o nowoczesne technologie.

#3 Czy program dla kancelarii SmartDebt jest bezpieczny?

Dołożyliśmy wszelkich starań ku temu, by oferowany przez nas system SmartDebt był narzędziem bezpiecznym, a przy tym w pełni zgodnym z obowiązującymi przepisami RODO. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo danych dla naszych Klientów – z tego powodu oferujemy najwyższy standard usługi, jaką stanowi oprogramowanie dla kancelarii SmartDebt.