Dowiedz się więcej o systemie SmartDebt dla Twojej kancelarii

Do nowoczesnej kancelarii windykacyjnej każdego miesiąca zgłaszają się dziesiątki klientów, szukający wsparcia w wyegzekwowaniu długów. Wszyscy dobrze wiemy, że walka z nieuczciwym dłużnikiem prowadzona na własną rękę nie przyniesie zadowalających rezultatów w krótkim czasie. Z pomocą kancelarii dysponującej oprogramowaniem SmartDebt, przebiegnie ona nie tylko szybko, ale też zakończy się dla wierzyciela sukcesem. W niniejszym wpisie przybliżymy Ci system, który usprawni procedurę odzyskiwania należności od dłużników.

Program SmartDebt, nieoceniona pomoc w kancelarii prawnej

Odpowiednio zarządzana kancelaria windykacyjna jest w stanie zaoferować swoim klientom dochodzenie należności według określonego, sprawdzonego systemu. Żeby ściąganie długów mogło przebiegać sprawnie i prowadzić do szybkiego finału, konieczne jest korzystanie z dostępnych technologii informatycznych. Dając pracownikom dostęp do innowacyjnego oprogramowania SmartDebt, znacznie ułatwimy i przyspieszymy ich pracę. Jak to się odbywa?

Program dla kancelarii, nad którego przygotowaniem pracował sztab doświadczonych informatyków, pozwalausystematyzować zadania, związane z windykowaniem. To księgowość oraz system ERP w jednym. Słowem, wszystko co potrzebne do skutecznego egzekwowania długów. Zaopatrując swoją kancelarię w intuicyjne narzędzie SmartDebt, szybko zaobserwujesz wzrost wydajności pracowników. System przewidzi za nich scenariusze, jakich może spodziewać się klient w konkretnej sprawie. Sam obliczy i sprawdzi, jaka forma windykacji będzie najkorzystniejsza w danym przypadku, posegreguje postępowania, zbierze i uporządkuje wszelkie potrzebne dokumenty. Sprawdzi się zarówno w postępowaniach polubownych, jak również sądowych i egzekucyjnych. To kompleksowe oprogramowanie, które zostało w pełni unowocześnione oraz dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających kancelarii prawnych.

Powierz zarządzanie wierzytelnościami sprytnemu programowi

Jeżeli szukasz systemu, który pozwoli Ci zarządzać firmą w wygodny i kontrolowany sposób, SmartDebt jest rozwiązaniem dla Ciebie. W prowadzeniu kancelarii windykacyjnej dobrze skoordynowane działania i przejrzysty dostęp do dokumentacji, raportów czy historii prowadzonych postępowań to podstawa. Przygotowaliśmy system, dzięki któremu zaoszczędzisz wiele cennego czasu, a co za tym idzie, będziesz w stanie przyjmować jeszcze więcej zleceń. Postaw na program, który powstał w celu należytego i bezpiecznego odzyskiwania należności, wykorzystując technologię XXI wieku. Jeśli masz pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu!