Oprogramowanie dla firm windykacyjnych sposobem na zwiększenie efektywności pracy

Nowatorski program do zarządzania przedsiębiorstwem z sektora windykacji pozwala w dużym stopniu zwiększyć wydajność pracy. Dzięki temu, zyskujemy czas, który możemy przeznaczyć na kolejne zadania czekające do realizacji. Oprogramowanie SmartDebt to nowoczesny i intuicyjny program stworzony specjalnie na potrzeby kancelarii prawnych. Dzięki jego zastosowaniu można o wiele sprawniej prowadzić proces odzyskiwania należności, a to przekłada się na komfort pracy i skuteczność działań.

Program dla firm windykacyjnych SmartDebt pozwala na obniżenie kosztów procesów windykacyjnych. Nasze nowoczesne oprogramowanie umożliwia dostosowanie funkcji do indywidualnych potrzeb użytkownika. Program skutecznie obsługuje proces odzyskiwania zobowiązań w poszczególnych etapach: polubownym, sądowym i egzekucyjnym. Oprogramowanie SmartDebt to nowoczesne rozwiązanie IT, które na pewno pozwoli Ci zwiększyć zyski firmy. Gwarantujemy, że program spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających właścicieli przedsiębiorstw zajmujących się windykacją.

Windykacja polubowna, sądowa i egzekucyjna

Oprogramowanie SmartDebt jest niezwykle efektywne w realizacji procesu windykacji polubownej. Z jego użyciem pracownicy kancelarii mogą prowadzić sprawnie działania w zakresie ugody z dłużnikiem czy deklaracji spłaty należności. SmartDebt pozwala na monitorowanie i śledzenie podejmowanych kontaktów z dłużnikiem, także tych zakończonych niepowodzeniem. Program posiada funkcje, które umożliwiają przeprowadzanie takich zadań, jak: windykacja z użyciem wiadomości e-mail, SMS, a także korespondencji tradycyjnej – listownej. Ponadto pozwala planować wizyty windykatorów terenowych oraz raportować ich przebieg. Oprogramowanie dla firm windykacyjnych umożliwia bezproblemową i szybką weryfikację postępów w prowadzonych sprawach.

Nowoczesny program SmartDebt to sprawdzone rozwiązanie do realizacji zadań na etapie postępowania sądowego.Oprogramowanie umożliwia łączenie z platformą E-Sądu oraz realizację pism procesowych w sądzie tradycyjnym. Dodatkowo, system po określeniu warunków, wybiera sprawy, które możemy przekazać na postępowanie prawne. Jednak to nie koniec zalet oprogramowania SmartDebt. Przed skierowaniem sprawy w pliku lub pojedynczo do sądu, program sprawdza, czy wszystkie wytyczne zostały zrealizowane. Dzięki temu, unikniemy ewentualnych błędów.

SmartDebt jest niezwykle przydatny w prowadzeniu procesu egzekucyjnego, dzięki systemowi przypomnień pozwala na usystematyzowanie prowadzonych działań i regularną komunikację elektroniczną z kancelariami komorniczymi. Dodatkowo, oprogramowanie umożliwia prowadzenie postępowań z ograniczonym powództwem. Warto też podkreślić, że proces łączenia z dowolnymi systemami księgowymi czy ERP jest szybki i łatwy. Automatycznie uzyskuje zestawienie kosztów egzekucyjnych, które pojawiły się w konkretnych sprawach. Dzięki temu, mamy możliwość szybkiego określenia płatności oraz rozpoczęcia właściwego procesu. Oprogramowanie SmartDebt umożliwia wgląd w historię obsługi sprawy wraz z repozytorium dokumentów. Dodatkowo, program zawiera aktualną bazę kancelarii komorniczych oraz pozwala na dodawanie nowych pozycji.