Podpowiadamy, dlaczego warto wybrać nasz program do windykacji

W dzisiejszych czasach windykacja długów stanowi jedną z głównych usług w wielu kancelariach prawnych. Ściąganie należności od dłużników przybiera liczne formy i odbywa się na różne sposoby, zawsze jednak ma na celu doprowadzić do spłaty zadłużenia na rzecz wierzyciela. Specjalizujesz się w windykacji i rozglądasz się za programem do swojej kancelarii? Właśnie go znalazłeś!

Poznaj SmartDebt, który automatyzuje pracę windykatorów

Opracowaliśmy sprytny system, który ma za zadanie zautomatyzować wieloetapową windykację. Skupiliśmy się nie tylko na komforcie pracowników (czytelny panel zarządzania, wygodny dostęp do historii postępowań), ale przede wszystkim na odciążeniu windykatorów z części obowiązków, które może za nich wykonać komputer. Oprogramowanie SmartDebt wyróżnia się stuprocentową skutecznością: został obmyślony w taki sposób, żeby masowo kierować wierzytelnościamiklientów, zgłaszających się do danej kancelarii. Zapewnia on wsparcie na wszystkich poziomach, od systematyzowania i aktualizowania spraw, przez przygotowanie i składanie pozwów(drogą tradycyjną lub elektroniczną), aż po kontakt z dłużnikami i przypominanie im o należnościach do spłacenia. System SmartDebt stanowi najlepsze rozwiązanie zarówno dla małych kancelarii prawnych, które dopiero wprowadzają usługę windykacji do swojej oferty, jak też dla dużych firm o zasięgach ogólnoświatowych.

Z myślą o osobach walczących z nieuchwytnymi dłużnikami

Program do windykacji okazuje się niezbędny w skutecznym odzyskiwaniu długów, które ma przynieść szybkie i satysfakcjonujące efekty. Każdy, kto próbował samodzielnie zmierzyć się z dłużnikiem wie, że jest to trudne i wymaga specjalistycznej wiedzy. Dysponując systemem SmartDebt, kancelaria windykacyjna będzie w stanie jednocześnie zarządzać wieloma sprawami i niezależnie prowadzić kilkadziesiąt postępowań (polubownych, sądowych i egzekucyjnych). Dodatkowo, pracownik w każdej chwili może wygenerować raport z poczynionych działań oraz skontrolować, na jakim etapie znajduje się dana sprawa. Co więcej, nasz autorski program do windykacji umożliwia wygodny dostęp do danych, które w innych okolicznościach musiałyby zostać przygotowywane przez cały zespół analityczny. Jeśli wciąż się zastanawiasz, czy SmartDebt to odpowiedni sposób na usprawnienie pracy Twojego zespołu, skontaktuj się z nami. Służymy wyczerpującymi informacjami dotyczącymi zarządzania wierzytelnościamiprzy wykorzystaniu naszego programu. Zaufało nam wiele kancelarii i nie ukrywamy, że z chęcią udostępnimy SmartDebt również Tobie.