Obsługujesz sprawy wielu dłużników? Usprawnij swoją pracę!

Problemy ze ściąganiem długów należą do tych, z którymi borykać musi się ogromna rzesza polskich przedsiębiorców i osób fizycznych. Stąd sprawy z nimi związane należą do najczęstszych spośród tych, którymi zajmują się kancelarie prawne. Jest to dziedzina bardzo wymagająca, w której skuteczność zależy zarówno od umiejętności, jak i determinacji w działaniu. Zmaganie te można jednak znacząco ułatwić.

Zmniejsz nakład pracy, jednocześnie podnosząc swoją skuteczność!

W długi popada się w naszym kraju z różnych przyczyn. Najzwyczajniejsza bieda, jest tylko jedną z nich. Często są one rezultatem zwykłej nieuczciwości, czy niepoważnego traktowania swoich kontrahentów. Trudności z uzyskaniem należnych nam pieniędzy nie zawsze wynikają z tego, że dłużnik ich nie posiada – tym, czego mu natomiast brak, w niejednym przypadku jest najzwyklejsza chęć do tego, by to uczynić. Osoby świadomie zalegające ze spłatami różnych zobowiązań nierzadko są niezwykle konsekwentne i pomysłowe w przewlekaniu takiego stanu rzeczy. Zmagania z nimi bywają więc niezwykle żmudne i długotrwałe, nawet jeśli toczą je doświadczeni i rzetelni specjaliści.

Ilość pracy, jaką trzeba włożyć we wszystkie czynności związane, czy to ze skutecznym kontaktem z określonymi osobami, czy to z załatwianiem formalności, potrafi zajmować długie godziny nawet sporemu zespołowi pracowników, którzy mogliby w tym czasie wykonywać inne zadania. Wydawałoby się, że nic nie da się z tym zrobić i nawet najlepiej zorganizowana kancelaria będzie nadal borykała się z tym problemem. Każdą taką pracę można jednak znacząco usprawnić, dzięki narzędziom, jakie przygotował SmartDebt.

Wzrost wydajności to jedna z ważniejszych rzeczy w naszych czasach

Program do windykacji , jaki oferuje kancelariom prawniczym SmartDebt jest sposobem na to, by z dostępnych współcześnie możliwości technologii informatycznych mogli w pełni korzystać także ich pracownicy. Zarządzanie każdym procesem odzyskiwania należności stanie się dzięki niemu nieporównywalnie łatwiejsze.

Nasz system zarządzania pracą, dzięki przejrzystemu i usystematyzowanemu panelowi obsługi, szybko zostanie doceniony przez wszystkich jego odbiorców, którzy będą dzięki niemu mogli łatwo uzyskać wgląd w informacje o aktualnym stanie danej sprawy, czy dokonać kolejnych czynności. Pomaga on w pracy zarówno na etapie polubownym, jak i sądowym czy komorniczym. Znakomicie usprawnia on koordynację wszelkich działań, dostarcza przejrzystych raportów, znacząco ułatwia dostęp do wszelkich potrzebnych w pracy treści. Wszystkie czynności, które dotąd wymagały dużej fatygi i nakładu pracy, dzięki niemu stają się dziecinnie wręcz łatwe. Pracownicy nimi nie zaabsorbowani, a ponadto posiadający doskonałą orientację w prowadzonych sprawach, mogą wreszcie w pełni wykorzystać swoje kompetencje.

W rezultacie, rośnie skuteczność docierania do dłużników, a koszty znacznie pracy spadają, o czym przekonali się już użytkownicy naszego systemu. Dołącz do nich!