Praca z nawet wieloma postępowaniami sądowymi może być łatwa!

Nowoczesne technologie informatyczne odmieniły nie do poznania już wiele dziedzin życia do tego stopnia, że trudno nam sobie wyobrazić funkcjonowanie bez nich. Kres ich możliwości zdaje się być wyznaczany już jedynie przez wyobraźnię tych, którzy postanawiają je zastosować. Udowadnia to SmartDebt oferując kancelariom prawniczym doskonałe narzędzie, które radykalnie podniesie efektywność ich pracy.

Nie ważne ilu jest dłużników i sądów. Bez trudu zajmiemy się każdym

Każdy etap postępowania windykacyjnego wymaga szeregu żmudnych czynności, zwłaszcza formalnych. Program dla kancelarii, który oferujemy, pozwala znacząco podnieść jego sprawność na każdym z nich.

Z ogromnym nakładem pracy wiąże się zazwyczaj postępowanie sądowe, tym bardziej, jeśli dotyczy bardzo dużej ilości dłużników. Do podstawowych problemów należy w tym zakresie sporządzanie wielkiej ilości różnych dokumentów, które kierowane są do różnych sądów. Każda tocząca się sprawa może okazać się bardzo długim korowodem składanych przez obie strony wniosków i pism, przez co ilość wytwarzanej w ten sposób dokumentacji ciągle rośnie. Nawet sprawy składane do E-Sądu, jeśli tylko wniesiony zostanie sprzeciw, rozpoczynają się od nowa w zwyczajnym trybie, co generuje kolejne jej ilości. Jednocześnie, w każdej z toczących się spraw potrzebny może być dostęp do dokumentacji wytworzonej dużo wcześniej.

Mamy więc nieprzebrany gąszcz postępowań, różnych sądów, terminów i innych okoliczności, o których koniecznie trzeba pamiętać i za każdym razem być w stanie skutecznie zareagować. W jaki sposób sprostać takim wyzwaniom?

Żadna ilość pracy nie przytłoczy już Twojej kancelarii

Program dla kancelarii, który oferuje SmartDebt jest w stanie całkowicie odmienić realia pracy związanej z obsługą postępowań sądowych. Nasze oprogramowanie usprawnia tworzenie pism procesowych kierowanych do sądu tradycyjnego, a także umożliwia połączenie z platformą E-Sądu. System może samodzielnie wyselekcjonować sprawy, w których zachodzi potrzeba przekazania ich do postępowania sądowego w oparciu o ustalone kryteria – sam je przy tym zweryfikuje, by uniknąć jakiegokolwiek błędu. Dzięki niemu jego użytkowników nie tylko nie zaskoczą już terminy, ale także żadne dokumenty nie zmuszą ich do tracenia dużych ilości cennego czasu pracy na to, by je odnajdywać i kompletować. Koordynacji działań, jaką zapewnia system, który oferujemy nie dorówna żaden, nawet najbardziej pracowity i zgrany zespół pracowników pozbawionych jego wsparcia.

Szerokie doświadczenie w obsłudze kancelarii prawnych pozwoliło na stworzenie takiego narzędzia, które pracuje w ramach różnego rodzaju możliwych scenariuszy, w każdym przypadku zapewniając efektywny obieg dokumentacji i doskonałe zarządzanie wykonywaną pracą. Przekonaj się o to tym sam!